8 důvodů, proč podnikatelé potřebují plánovat svůj den

6. Červenec 2017 podnikání, freelancer, osvč, plánování času

Myslíte si, že podnikat na volné noze je úžasná pracovní příležitost? Pracujete si dle vlastního tempa, nastavíte si vlastní hodinové sazby nebo sazby za projekt. Vybíráte lidi, se kterými chcete pracovat a kreativní můžete být téměř celý den. Co víc si přát? Jako freelancer získáte hned několik výhod, ale zároveň čelíte i různým rizikům. Na ty se zaměříme v našem článku.

Celý článek

Aktualizujte si webové stránky na WordPress 4.8 "Evans"

16. Červen 2017 Novinky, Wordpress

Vyšel WordPress 4.8 a jedná se o první hlavní vydání roku 2017. Spolu s tímto vydáním přicházejí i některé velmi dlouho očekávané funkce a vylepšení. V tomto článku si jednotlivé změny představíme a vy si je, po aktualizaci svých webových stránek, nezapomeňte vyzkoušet. 

Celý článek

Servisní zásahy v květnu 2017

1. Červen 2017 Servis

Kromě tvorby webových stránek, se v naší servisní pobočce v Děčíně, věnujeme opravě počítačů, notebooků nebo mobilních telefonů. Za měsíc květen jsme realizovali řadu oprav a přinášíme ukázku našich servisních zásahů.

Celý článek
Checklist

Checklist 2017 - na co nezapomenout před spuštěním webu

1. Květen 2017 Návody, Checklist, Optimalizace

Vytvořili jste pro sebe nebo svého zákazníka skvělý web a chystáte se ho přenést do ostrého provozu? Tak na chvíli zadržte. Tvorba webových stránek bývá dost často hektická a každý z nás se nejprve potýká s těmi nejtěžšími výzvami a jakmile jsou hotovy, už už chce web spouštět. A i když víte, že tohle se má při vývoji stránek udělat, často na to zapomenete.

Celý článek

CSS grid a online komiks

16. Únor 2017

Pomocí kaskádových stylů, nebo-li CSS, běžně definujeme barvy, písmo nebo rozložení prvků na webové stránce. Ale i styly se nadále vyvíjí a s jejich pomocí můžete dělat různá kouzla, třeba kreslit zajímavé obrázky. Dají se však využit i pro rozvržení panelů v online komiksu. V návodu, který jsme přeložili pro server www.tutsplus.com, vám kocour Barry vše detailně vysvětlí.

Celý článek

Jak lépe rozběhnout vedlejší podnikání

15. Únor 2017

Každé podnikání má svá vlastní úskalí. O tom, co vše musí řešit podnikatelé na "vedlejšák", se dočtete v článku, jehož překlad jsme realizovali pro server www.tutsplus.com. V článku získáte informace o tom, co dělat při nedostatku tržeb, ztrátě energie, zastavení růstu a také jak si počínat při malém nebo žádném zisku, nebo jak se vyhnout kolizím mezi vedlejším podnikáním a prací na plný úvazek.

Celý článek

Kontakt

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat