Aktualizujte si webové stránky na WordPress 4.8 "Evans"

16. Červen 2017 Novinky, Wordpress

Vyšel WordPress 4.8 a jedná se o první hlavní vydání roku 2017. Spolu s tímto vydáním přicházejí i některé velmi dlouho očekávané funkce a vylepšení. V tomto článku si jednotlivé změny představíme a vy si je, po aktualizaci svých webových stránek, nezapomeňte vyzkoušet. 

Celý článek

Servisní zásahy v květnu 2017

1. Červen 2017 Servis

Kromě tvorby webových stránek, se v naší servisní pobočce v Děčíně, věnujeme opravě počítačů, notebooků nebo mobilních telefonů. Za měsíc květen jsme realizovali řadu oprav a přinášíme ukázku našich servisních zásahů.

Celý článek
Checklist

Checklist 2017 - na co nezapomenout před spuštěním webu

1. Květen 2017 Návody, Checklist, Optimalizace

Vytvořili jste pro sebe nebo svého zákazníka skvělý web a chystáte se ho přenést do ostrého provozu? Tak na chvíli zadržte. Tvorba webových stránek bývá dost často hektická a každý z nás se nejprve potýká s těmi nejtěžšími výzvami a jakmile jsou hotovy, už už chce web spouštět. A i když víte, že tohle se má při vývoji stránek udělat, často na to zapomenete.

Celý článek

CSS grid a online komiks

16. Únor 2017

Pomocí kaskádových stylů, nebo-li CSS, běžně definujeme barvy, písmo nebo rozložení prvků na webové stránce. Ale i styly se nadále vyvíjí a s jejich pomocí můžete dělat různá kouzla, třeba kreslit zajímavé obrázky. Dají se však využit i pro rozvržení panelů v online komiksu. V návodu, který jsme přeložili pro server www.tutsplus.com, vám kocour Barry vše detailně vysvětlí.

Celý článek

Jak lépe rozběhnout vedlejší podnikání

15. Únor 2017

Každé podnikání má svá vlastní úskalí. O tom, co vše musí řešit podnikatelé na "vedlejšák", se dočtete v článku, jehož překlad jsme realizovali pro server www.tutsplus.com. V článku získáte informace o tom, co dělat při nedostatku tržeb, ztrátě energie, zastavení růstu a také jak si počínat při malém nebo žádném zisku, nebo jak se vyhnout kolizím mezi vedlejším podnikáním a prací na plný úvazek.

Celý článek

Kontakt

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat